Стан реєстрації заяв

Шановна громадськість!

Ми робимо все можливе для того, щоб реалізація програми була відкритою та прозрачною для всіх громадян. Тому введено формування регістру кандидатів, що зареєструвалися на отримання кредиту, що передбачає он-лайн інформування про подані заяви, прийняті рішення, в цілому про все, що відбувається по кожному зареєстрованому громадянину, подав заяву на отримання пільгового кредиту. Усі, хто подали заяви, повідомлені про розміщення нами відповідної інформації та надали на це згоду. 

Запроваджено два окремі регістри:

  • кандидатів, на яких поширюється дія  Закону України  “Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб”;
  • кандидатів, на які поширюється дія пунктів 19 - 21 частини першої статті 6 або пунктів 11-14 частини другої статті 7  Закону України  “Про статус ветеранів війни, гарантії їхньої соціальної захисту”.

Реєстри, що містяться за посиланням, оновлюються  щоденно .

 

Реєстр кандидатів - учасників АТО/ООС, що зареєструвалися на отримання пільгових довгострокових державних кредитів на придбання житла відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. №980.

Реєстр кандидатів - внутрішньо-переміщених осіб, що зареєструвалися на отримання пільгових довгострокових державних кредитів на придбання житла відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. №980.