ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОВЕДЕНОГО ВІДБОРУ

Сьогодні, 22 жовтня 2021 року Держмолодьжитлом за участі імплементаційного Консультанта та уповноважених представників Мінреінтеграції шляхом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних, було проведено відбір переможців з числа кандидатів, що зареєструвалися для отримання пільгового іпотечного кредиту внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною Установою для Відбудови (KfW).

За результатами проведеного відбору повідомляємо про перелік переможців Закарпатської області:

ПІП

Унiкальний номер заявки

Регіон

1

Чернякевич Катерина Володимирівна

070000047

Закарпатська обл.

 

Вітаємо переможця та нагадуємо про необхідність подання заяви про надання кредиту та необхідних для отримання кредиту документів, визначених Порядком пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451, в термін до 11 листопада 2021 року.

З переліком документів, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ для отримання пільгового іпотечного кредиту на придбання житла, можна ознайомитись ТУТ.

 

 

23 жовтня 2021 року о 10:00 заплановано проведення першої консультації з переможцями у приміщенні регіонального управління (м.Ужгород, вул. Перемоги, 32А) в умовах дотримання карантинних обмежень, з метою обговорення умов отримання пільгових іпотечних кредитів.