ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ-АНКЕТИ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГОВИХ КРЕДИТІВ ЗА РАХУНОК КОШТІВ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА

До уваги громадян, які подали заяви-анкети на отримання пільгових кредитів за рахунок коштів статутного капіталу ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА.

      Відділення Держмолодьжитлу "Закарпатське регіональне управління" повідомляє про наявність коштів для надання молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів на суму – 1,83 млн. грн.   

       Шановні кандидати, які мають намір отримати пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подали заяви-анкети, які зареєстровані за номерами, а саме:

Дата реєстрації Номер заяви-анкеті ПІБ
   
29.03.2023 149 Часовських Є.Д.
11.04.2023 150
Пожо О.П.
26.04.2023 151 Таран М.С.

   

 

       Вам необхідно  протягом 10 календарних днів (а саме з 07.07.2023 р. до 17.07.2023р. включно) особисто   подати заяву про надання кредиту та пакет необхідних документів  до Відділення Держмолодьжитлу "Закарпатське регіональне управління".

      Крім того, повідомляємо,  якщо Ви не маєте наміру отримати кредит, Вам необхідно звернутися з відповідними заявами  до Відділення Держмолодьжитлу "Закарпатське регіональне управління". Якщо кандидат з причин особистого характеру відмовляється від надання кредиту, він втрачає право на отримання кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі (вважається таким, що виключений з черги на участь у програмі ). Надалі такий кандидат може повторно зареєструватися в черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви-анкети на загальних підставах та за умови її відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 488. При цьому його попередній  реєстраційний номер у черзі на участь у програмі не зберігається .

       Якщо кандидатом у зазначений вище термін не надано до Закарпатського регіонального управління заяви про надання кредиту з додаванням відповідних документів, Закарпатським регіональним управлінням складається Акт про неявку особи та неподання заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла. При цьому такий кандидат втрачає право на отримання кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі ( вважається таким, що виключений з черги на участь у програмі ). Надалі такий кандидат може повторно зареєструватися в черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви-анкети на загальних підставах за умови її відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р.№ 488. При цьому його попередній  реєстраційний номер у черзі на участь у програмі не зберігається .

Важливо!  Під час подання заяви громадяни повинні пред'явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.