ПРО РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

Повне найменування: Закарпатське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

Ідентифікаційний код: 25441099

Місцезнаходження фінансової установи: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Перемоги (Капушанська), буд. 32А.

Місцезнаходження юридичної установи за КОАТУУ: 2110100000.

Організаційно-правова форма: державна організація (установа, заклад)

Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою:

Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.
Види діяльності за КВЕД-2010:
64.92 Інші види кредитування;
64.99 Надання інших фінансових послуг (крім стархування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.;

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

Розпорядженням  Нацкомфінпослуг від  23.03.2017 року №709 постановлено  видати Закарпатському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» безстрокову ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. 

Дата початку дії ліцензії – 24 березня 2017 року

Статус ліцензії – чинна

Засновником регіонального управління Фонду є Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», індекс 03037, м. Київ, Солом'янський район, вул. Максима Кривоноса, буд. 2-А, код ЄДРПОУ 20033504.

Відомості про структуру власності Закарпатського регіонального управління Держмолодьжитла

Регіональне управління Фонду створено з метою практичного виконання державних, регіональних і місцевих програм будівництва та придбання житла, зокрема для молоді, а також для надання соціальної допомоги сім'ям та громадянам для вирішення житлових проблем, виконання програм забезпечення населення житлом та інших програм, виконання яких покладено на Фонд або регіональне управління Фонду.

У Закарпатському регіональному управлінні Фонду на постійній основі працює консультаційний центр, що діє за принципом "єдине вікно". Завдяки цьому громадяни в одному приміщенні можуть отримати консультацію представника Фонду, банків та забудовників.

До консультаційного центру треба звертатись за адресою: м.Ужгород, вул. Перемоги, 32а

Карту проїзду можна переглянути на сторінці "Контакти".

Додаткова інформація на виконання вимог частини 1, 2 ст. 12 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"